Akce

školení, akce

Hledáte prostory pro konferenci, firemní akci či menší rodinnou oslavu? Hotel u Milína je ideálním řešením. V našem hotelu máme k dispozici dva sály – školící místnost s kapacitou 50ti a podkrovní sál s kapacitou 110ti míst. Školící místnost je vybavena moderní technikou – projektorem s plátnem, pevným připojením na internet 4Mb/s, hi-fi sestavou a bezdrátovým mikrofonem. Během akcí nabízíme hostům rauty a coffee breaky.

Ceník pronájmu:
Pronájem učebny 4.000,- Kč/den

Pronájem podkrovního sálu 6.000,-Kč/den

Podkrovní sál

Podkrovní sál s kapacitou 110 míst nabízí klidné prostředí s velmi příjemným interiérem a je tak ideálním místem pro pořádání firemních večírků, rautů, kongresů, školení, prezentačních akcí, svateb, školních srazů apod.

Vybavení:

– taneční parket
– zařízení pro hudební produkci
– krb pro grilování
– projekce

Pronájem podkrovního sálu 6000,-Kč/den

Svatby

Plánujete spolu nezapomenutelný a jedinečný den, kdy dáte vaší lásce oficiální podobu? Máte již zvolené místo pro obřad, ale přemýšlíte, kde udělat svatební hostinu? Pak pro vás máme tip!

To vše může probíhat v prostorném podkrovním sále. Ke každé svatbě přistupujeme individuálně a jsme schopni vám poradit a pomoct s každým bodem svatební oslavy. Zařídíme vše, počínaje výběrem vhodného menu a nápojů až po zajištění výzdoby celého sálu. Máme připraveno několik nabídek svatebního menu nebo rautu, ale samozřejmě se nebráníme speciálním požadavkům.

Další výhody, které Hotel u Milína nabízí, jsou např. 20% slevy na ubytování pro svatebčany. Pokud tedy plánujete oslavu svého nejvýznamnějšího
„Ano“ v životě, víte na koho se obrátit.